Kontakt oss

Roger Lillebøe Hansen

Roger Lillebøe Hansen

Styreleder

roger@bataljonen.no
901 91 333

Morten Talhaug

Morten Talhaug

Nestleder

talhaug@bataljonen.no
959 19 789

Stein Arild Longberg

Stein Arild Longberg

Tur og Nettside/SoMe

stein@bataljonen.no
404 64 866

Silje Bringedal

Silje Bringedal

Medlemsansvarlig

silje@bataljonen.no
926 51 970

Ole K. Mathiesen

Ole K. Mathiesen

Nettbutikk

ole@bataljonen.no
488 85 876

Tord Hovland

Tord Hovland

Økonomi/Nettside

tord@bataljonen.no
957 47 385

Kristoffer Berg Husa

Kristoffer Berg Husa

Nettside/SoMe

kristoffer@bataljonen.no
950 34 951

Morten Myksvoll

Morten Myksvoll

Nettside/SoMe

myksvoll@bataljonen.no
993 14 825

Gjert Moldestad

Gjert Moldestad

Redaktør d12.mann

gjert@bataljonen.no
969 72 543

Kontakt oss

Kontakt oss

Har du spørsmål til Bataljonen, er du hjertelig velkommen til å kontakte en av oss i styret direkte, eller benytte deg av skjemaet nedenfor.
Vi ser frem til å høre fra deg.

Sender du henvendelse angående tilgang til "Min side" husk å skrive navn og telefonnummer + medlemsnummer hvis du har det tilgjengelig.