Kontakt oss

Erlend Ytre-Arne Vågane

Styreleder

erlend@bataljonen.no
922 98 430

Morten Talhaug

Nestleder

talhaug@bataljonen.no
959 19 789

Stein Arild Longberg

Nettside/Bedriftsfotball/Tifo

stein@bataljonen.no
404 64 866

Laila Fjeldstad

Medlemsansvarlig/ Økonomi

Laila@bataljonen.no
958 23 302

Tord Hovland

Tord Hovland

Nettside/SoMe

tord@bataljonen.no
957 47 385

Lars Håkon Øen

Tribuneliv

lars@bataljonen.no
456 70 977

 

 

 

 

 


Cecilie Opdahl Hanseth

SoMe

cecilie@bataljonen.no
944 95 584

Anders Waage

------

anders@bataljonen.no
94864840

 

 

 

 

 

 

Kristoffer Haaland

Tifo

haaland@bataljonen.no
481 89 050

Kontakt oss

Kontakt oss

Har du spørsmål til Bataljonen, er du hjertelig velkommen til å kontakte en av oss i styret direkte, eller benytte deg av skjemaet nedenfor.
Vi ser frem til å høre fra deg.

Sender du henvendelse angående tilgang til "Min side" husk å skrive navn og telefonnummer + medlemsnummer hvis du har det tilgjengelig.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]