Kontakt oss

Roger Lillebøe Hansen

Roger Lillebøe Hansen

Styreleder

roger@bataljonen.no
901 91 333

Morten Talhaug

Nestleder

talhaug@bataljonen.no
959 19 789

Stein Arild Longberg

Tifo/Nettside/SoMe

stein@bataljonen.no
404 64 866

Laila Fjeldstad

Medlemsansvarlig/ Økonomi

Laila@bataljonen.no
958 23 302

Marcus Ejankowski

Tur og pub

marcus@bataljonen.no
464 29 646

Tord Hovland

Tord Hovland

Nettside/SoMe

tord@bataljonen.no
957 47 385

Kristoffer Berg Husa

Kristoffer Berg Husa

Nettside/SoMe

kristoffer@bataljonen.no
950 34 951

Gjert Moldestad

Gjert Moldestad

Redaktør d12.mann

gjert@bataljonen.no
969 72 543

Thomas Blomvågnes

Nettside/SoMe

thomas@bataljonen.no
464 03 366

Kontakt oss

Kontakt oss

Har du spørsmål til Bataljonen, er du hjertelig velkommen til å kontakte en av oss i styret direkte, eller benytte deg av skjemaet nedenfor.
Vi ser frem til å høre fra deg.

Sender du henvendelse angående tilgang til "Min side" husk å skrive navn og telefonnummer + medlemsnummer hvis du har det tilgjengelig.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]